Plaťte systémům jen za skutečné výsledky
Nespornou výhodou internetové PPC reklamy je, že reklamním systémům (Google, FB atd.) platíte ve chvíli, kdy vám reklama přináší užitek. Nevýhodou je, že nastavení a obsluha těchto systému je pro laika poměrně složitá. Díky specializaci a zkušenostem z mnoha projektů jsme schopni dosáhnout nesporně lepších výsledků.

Strategie PPC reklamy

Na základě cílů vašeho projektu zvolíme správnou PPC strategii tak, aby vám přinášela co nelepší výsledky za co nejméně peněz. Kombinace různých typů reklamy, remarketingu a správný mix reklamních kanálů je důležitá pro celkový úspěch PPC reklamy.

Příprava textu reklamy

Vytvoříme texty pro PPC reklamy tak, aby byly pro zákazníka poutavé a zajímavě mu prezentovali vaši nabídku. Dbáme na to, abychom zachovat textovou jednotu v celém prodejním procesu. To, co zákazníkovi v reklamě slíbíme, musí skutečně nalézt na stránce, kam reklama míří.

PPC Optimalizace

Skutečně kvalitní výkon PPC reklamy zavisí predevším na průběžné a dlouhodobé optimalizaci. Testování nových klíčových slov, obměna cílových skupin a zájmových okruhů zákazníků, variant textů a obrázků přináší v čase efektivnější výsledky. Proto se optimalizaci věnujeme průbežně a vždy se snažíme dosáhnout ještě lepších výkonů reklamy.

Ppc marketing je kombinace možností

Podívejte se, jak jsme pomohli jiným projektům
Zajímají vás skutečné výsledky?