David Kopecký

Pozice:
jednatel společnosti a provozní ředitel
Zkušenosti:
26 let
E-mail:
kopecky@smart-lead.eu
Telefon:
+420 733 654 280

Jak to vidím já?

Miluji, když podnikatel dělá smysluplnou práci a poskytuje svým zákazníkům vysokou hodnotu. Mým posláním je pomoc podnikatelům, aby jejich kvalitní služby našly správné zákazníky, ale také rozvoj morálního aspektu podnikání. Spolupracuji výhradně na projektech, kde věřím, že se jedná o fér nabídku a jasný přínos pro všechny strany obchodního vztahu.

Do marketingového rychlíku jsem naskočil v roce 1993 a od té doby jsem spolupracoval na úspěchu více než stovky projektů. Startoval jsem v době, kdy internet byl v plenkách a marketingová komunikace byla založena na masmédiích. S nástupem internetu jsem pochopil, že budoucnost marketingu je v multiplatformní komunikaci. Zaměřil jsem se na propojování offline a online komunikačních kanálů, implementaci nových postupů, technik a prodejní automatizace.

Ve firmě se věnuji

Strategický marketing
80%
Account management
70%
Komunikační automatizace
90%
Obchod a prodej
30%

Zkušenosti

  • V době předonlinové jsem 12 let spoluvlastnil a řídil full-service reklamní agenturu
  • 6 let jsem se věnoval marketingu a komunikaci z pohledu Public relations a Public Affairs
  • Více než 8 let je moje pozornost soustředěna na marketing v online prostoru, nejdříve z pozice nezávislého konzultanta a následně rámci vlastní společnosti.
  • Propojuji pohledy online a offline komunikace, všímám si potřeb a psychologie cílových skupin. Vyvíjím automatizované komunikační strategie, které dokáží se zákazníky efektivně pracovat.

Napište mi

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]